Zespół

Nasz zespół tworzy grupa ekspertów. Jesteśmy informatykami, inżynierami oraz analitykami, których łączy wieloletnie doświadczenie w obszarze techniki specjalnej i bezpieczeństwa informatycznego. Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie procesu zapewnienia bezpieczeństwa informacji.

Poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów, stale współpracujemy z najlepszymi praktykami i specjalistami branżowymi. W ten sposób możemy zaoferować profesjonalne rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień, trapiących naszych Klientów. Kierujemy się przy tym zasadą etyki i lojalności wobec nich. Oferujemy ponad standardowe zaangażowanie się w wykonywanie zadań, dyskrecję oraz wysoką kulturę osobistą.

White Hats

Działający zgodnie z prawem hakerzy, zajmujący się wyszukiwaniem luk w systemach bezpieczeństwa. Specjaliści do spraw szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT. Posiadają doświadczenie w prowadzeniu audytów bezpieczeństwa, testów penetracyjnych oraz wdrożeniach procedur bezpieczeństwa. Współpracowali m.in. z instytucjami państwowymi w obszarze cyberprzestępczości. Praktycy posiadający m.in. poświadczenie bezpieczeństwa z klauzulą „ściśle tajne”, operujący na specjalistycznym oprogramowaniu i urządzeniach forensic, służącym do badań urządzeń mobilnych UFED, XRY, Mobiledit czy Oxygen. Uczestnicy Akademii Cisco oraz autoryzowanych szkoleń CISCO CWENT, CISCO BCMSN. Część członków grupy jest biegłymi sądowymi z zakresu informatyki śledczej. W ramach programu ISEC – Europol brali udział w szkoleniu Vista Forensic Training Course. Niektórzy członkowie zespołu posiadają certyfikat FBI – Introdution to network capture and analysis course. Ukończyli też certyfikowane szkolenie Certified Ethical Hacker.

https://cyberblock.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_lock.svg

Działamy dyskretnie, co doceniają nasi  Klienci. Procentuje to wzajemnym  zaufaniem co pomaga nam w kompleksowym i rzetelnym realizowaniu powierzonych zleceń. W swojej pracy zwracamy szczególną uwagę na zachowanie światowych standardów oraz z wykorzystanie efektywnych metodyk zarządzania, co znacząco podnosi jakość naszych usług. Przykładamy też dużą wagę do prawidłowego zarządzania portfelem projektów.

https://cyberblock.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_lightbulb.svg

W naszych działaniach wykorzystujemy instrumentarium sprawdzonych technik i  technologi, które w realny sposób odpowiadają bieżącym potrzebom naszych Klientów. Współpracujemy wyłącznie z pozytywnie zweryfikowanymi i solidnymi kooperantami. Nasi Klienci docenią także fakt, iż korzystamy z czytelnych procedur, a ich projekty prowadzimy w logiczny, przewidywalny i elastyczny sposób umożliwiający na każdym etapie naszych działań interaktywność oraz dostęp do dokumentacji 

https://cyberblock.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/arrows_rotate_anti.svg

Projektujemy, planujemy i prowadzimy projekty w oparciu o metodykę CPM i PERT. Na wstępie wspólnej pracy z Klientami czytelnie parametryzujemy i definiujemy założenia projektowe. Dzięki temu skutecznie realizujemy postawione przez Projekt cele, które są zgodnie z wcześniej określonymi  wymaganiami merytorycznymi oraz mieszczą się w budżecie i czasie.

https://cyberblock.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_accelerator.svg

Mając na uwadze dobro naszych Klientów nieustannie stale podnosimy jakość procesu zarządzania portfelem projektów. Ponadto postęp technologiczny wraz z potrzebami rynku implikują  stały rozwój naszych kompetencji, zaplecza technicznego oraz instrumentów technologicznych. Dzięki tak kompleksowemu podejściu procesowemu  jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stoi przed naszymi Klientami.