Zespół

Nasz zespół tworzy grupa ekspertów. Jesteśmy informatykami, inżynierami oraz analitykami, których łączy wieloletnie doświadczenie w obszarze techniki specjalnej i bezpieczeństwa informatycznego. Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie procesu zapewnienia bezpieczeństwa informacji.

Poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów, stale współpracujemy z najlepszymi praktykami i specjalistami branżowymi. W ten sposób możemy zaoferować profesjonalne rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień, trapiących naszych Klientów. Kierujemy się przy tym zasadą etyki i lojalności wobec nich. Oferujemy ponad standardowe zaangażowanie się w wykonywanie zadań, dyskrecję oraz wysoką kulturę osobistą.

White Hats

Działający zgodnie z prawem hakerzy, zajmujący się wyszukiwaniem luk w systemach bezpieczeństwa. Specjaliści do spraw szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT. Posiadają doświadczenie w prowadzeniu audytów bezpieczeństwa, testów penetracyjnych oraz wdrożeniach procedur bezpieczeństwa. Współpracowali m.in. z instytucjami państwowymi w obszarze cyberprzestępczości. Praktycy posiadający m.in. poświadczenie bezpieczeństwa z klauzulą „ściśle tajne”, operujący na specjalistycznym oprogramowaniu i urządzeniach forensic, służącym do badań urządzeń mobilnych UFED, XRY, Mobiledit czy Oxygen. Uczestnicy Akademii Cisco oraz autoryzowanych szkoleń CISCO CWENT, CISCO BCMSN. Część członków grupy jest biegłymi sądowymi z zakresu informatyki śledczej. W ramach programu ISEC – Europol brali udział w szkoleniu Vista Forensic Training Course. Niektórzy członkowie zespołu posiadają certyfikat FBI – Introdution to network capture and analysis course. Ukończyli też certyfikowane szkolenie Certified Ethical Hacker.

Zespół Zarządzający

Jarosław Bartniczuk

Prezes Zarządu

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej i Politechniki Warszawskiej. Zdobywał doświadczenie pracując na polu technicznych zabezpieczeń najważniejszych osób i obiektów rządowych w kraju i zagranicą. Od 7 lat zajmuje się bezpieczeństwem teleinformatycznym, korporacyjnym w zakresie ochrony informacji, IT i danych osobowych. Posiada Certyfikat Inżyniera Bezpieczeństwa ISecMaan Information Security Management ,,Projektowanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w/g ISO 27001'' oraz Certyfikat Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO 27001:2005.

Piotr Bazylewicz

Wiceprezes Zarządu

Od początku swojej kariery zawodowej związany z branżą IT&T. Przed objęciem stanowiska w CyberBlock, aktywnie działał na polskim rynku nowych technologii, m.in. firmie COMP S.A. przy realizacji zagadnień związanych platformą szyfrowania łączności rządowej oraz jako dyrektor handlowy w Asseco Poland, gdzie był współodpowiedzialny m. In. za zintegrowane rozwiązania systemowe z portfela obronności dla państw członkowskich Paktu Północnoatlantyckiego, Wojska Polskiego i służb specjalnych. Project Manager, zawodowo związany z procesem stanowienia prawa.

Katarzyna Majewska

Dyrektor ds. Operacyjnych

Przez ostatnie lata aktywna w sektorze bezpieczeństwa gospodarczego. Jako analityk realizowała projekty dla kancelarii prawnych, funduszy akcyjnych oraz spółek nowych technologii w zakresie audytu, doradztwa biznesowego i transakcyjnego. Jednocześnie współpracowała z kancelarią prawną gdzie była odpowiedzialna za obsługę prawną spółek kapitałowych oraz wsparcie prawno - administracyjne dla działalności firm. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.
https://cyberblock.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_lock.svg

Działamy dyskretnie, co doceniają nasi Klienci. Dzięki temu cieszymy się ich zaufaniem, co pomaga nam w kompleksowym i rzetelnym realizowaniu powierzonych zleceń. W swojej pracy zwracamy szczególną uwagę na zachowanie światowych standardów oraz z wykorzystanie efektywnych metodyk zarządzania, co znacząco podnosi jakość naszych usług. Przykładamy też dużą wagę do prawidłowego zarządzania portfelem projektów.

https://cyberblock.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_lightbulb.svg

Dzięki temu w swojej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze technologie, które w optymalny sposób odpowiadają potrzebom naszych Klientów. Współpracujemy też wyłącznie ze sprawdzonymi i solidnymi kooperantami. Nasi Klienci doceniają też fakt, że korzystamy z czytelnych procedur a ich projekty prowadzimy w logiczny i przewidywalny sposób oraz, że na każdym etapie naszych działań mają możliwość dostępu do ich pełnej dokumentacji.

https://cyberblock.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/arrows_rotate_anti.svg

Nasze działania planujemy i prowadzimy z wykorzystaniem metod CPM i PERT. Na początku pracy z Klientami czytelnie parametryzujemy i definiujemy cele i założenia projektowe, tak, aby zrealizować wszystkie postawione przez nich zadania oraz spełnić ich wymagania merytoryczne, budżetowe i czasowe.

https://cyberblock.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_accelerator.svg

W trosce o komfort naszych Klientów nieustannie podnosimy jakości zarządzania projektami. Nieprzerwany rozwój technologiczny powoduje, że chcąc zagwarantować im jak najwyższą jakość obsługi stale rozwijamy nasze kompetencje oraz zaplecze techniczne. Dzięki temu jesteśmy sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stoi przed naszymi Klientami.